O NAS

Dlaczego Nowe Domy Polska

Przed Tobą realizacja jednego z najważniejszych projektów. Z tej okazji chcemy podarować Ci coś, co jest w Twoim życiu najcenniejsze. Czas i święty spokój, dzięki którym będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę istotne. Jesteśmy przekonani, że dzięki kompleksowej budowie, którą możemy Ci zaoferować oraz odpowiedzialności, którą w związku z tym ponosimy, będziesz w stanie o wiele szybciej spełnić swoje marzenie o własnym domu.

20 lat doświadczeń na rynku budowlanym

Mamy bogaty bagaż doświadczeń. Od 1998 roku wybudowaliśmy setki domów jednorodzinnych na działkach naszych klientów oraz na własnych osiedlach.

Najwyższa jakość technologii i materiałów

Budujemy na najwyższym poziomie, dzięki najlepszej jakości materiałom, które powstają w naszej fabryce oraz wsparciu potentatów takich jak: NIBE, Braas, Velux, Oknoplast, PRAEFA, Shnidel.

Autoryzacja branżowych liderów

Naszą jakość doceniła globalna marka architektoniczna Z500, przyznając nam tytuł autoryzowanego wykonawcy. Od 18 lat współpracujemy także z firmą Murator.

Gwarancja niezmienności cen

Dajemy Ci słowo, że cena, którą zaakceptujesz, nie zmieni się. Cenimy transparentność, dlatego w naszej ofercie nie ma ukrytych kosztów, a początkowa wycena obowiązuje przez cały okres budowy.

Wsparcie ekspertów na każdym etapie

Możesz na nas liczyć w każdym momencie! Pomożemy w weryfikacji działki, wszelkich formalnościach oraz w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu budowlanego.

Błyskawiczny czas realizacji już od 2 miesięcy

Dotrzymujemy umownych terminów. Przy technologiach, w jakich stawiamy domy, nawet zima i niskie temperatury nie wstrzymują budowy.

Gotowy projekt domu i adaptacja gratis

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz gotowych projektów domów. Wybierz jeden z nich, a otrzymasz go bezpłatnie wraz z usługą adaptacji do lokalnych warunków zabudowy.

Indywidualny projekt domu w atrakcyjnej cenie

Dużo uwagi poświęcamy niestandardowym realizacjom, dopasowanym do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Skorzystaj z usługi projektowania na życzenie, już od 2500 zł.

Kontrola jakości przy odbiorze technicznym

Badamy jakość termiczną ścian przy użyciu nowoczesnych kamer termowizyjnych, dzięki czemu masz pewność, że Twój dom spełnia wszystkie standardy energooszczędności.

Okres gwarancji nawet do 25 lat

Nasza współpraca nie kończy się w momencie zakończenia prac. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (warunki zgodne z informacjami producentów).

Funkcjonalne i wygodne wnętrza od IKEA

Lubimy sprawdzone rozwiązania, dlatego współpracujemy z cenionymi markami. Oferta obejmuje konsultacje z architektem wnętrz, dostawę i montaż mebli oraz zabudowy kuchennej.

Ubezpieczenie domu w standardzie

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie budynku (w renomowanej firmie ALIANZ) przez pierwszy rok od zakończenia budowy. Opcja dojazdu fachowca na wypadek awarii.

Zapytaj o najlepszą ofertę na budowę Twojego domu!